| Oliveoo a întrebat:

as dori sa vad un film bun de comedie gen rush hour sau de dragoste si comedie gen no string attached. Dau funda celui mai bun raspuns iar celorlalte voturi. Multumesc frumos. happy

2 răspunsuri:
| MarioOnette a răspuns:

Daca sa fie gen rush hour ti-as sfatui 21 Jump Street
dar gen no string attached-You May Not Kiss the Bride, Chalet Girl, The Proposal, Life as We Know It vizionare placuta

| ChloeCupcake a răspuns:

Buna! Pai... un film romantic frumos e `Valentine`s Day` cu Jennifer Garner, Taylor Launter, etc; comedie si romantic `What to expect when you`re expecting`cu J.Lo, Cameron Diaz, etc; `Friends with benefits` cu Justin Timberlake, Mila Kunis; `Mamma Mia` tip musical ff dragut cu Meryl Streep; `Pretty Woman` cu Julia Roberts sau `Nu-i de nasul meu` care e ff tare, romantic dar si comedie. Sper ca te-am ajutat!=)