| alexandra_8042 a întrebat:

As vrea sa imi recomandati si mie niste animeuri gen paradisekiss, nana, bokura ga ita sau lovely complex (cele care le-am vazut). Nu vreau animeuri cu S.F.-uri adica dragoni, vampiri, etc. Doar romance si cu o poveste frumoasa! Funditaaaa!winking

1 răspuns:
| AlexandraAxAx a răspuns:

S.F. inseamna science-fiction. Cele cu dragoni si vampiri sunt fantasy.
ToraDora sigur o sa-ti placa. Mai e Sukitte Ii Na Yo. Ai pueta incerca si Vampire Knight. Chair daca e cu vampiri e foarte mult accent pe romance.