| Maarriaaa a întrebat:

As vrea sa incep sa ma uit si eu la un serial, dar nu stiu care. Am vazut Grey's Anatomy, Pretty Little Liars, Lie to me, The vampire diares, Supernatural, Gossip Girl, Two and a half men. Ce imi recomandati?

10 răspunsuri:
| WatchYourBack a răspuns:

House M.D
One Tree Hill
Chuck...
poti sa intri pe vPlay, sunt foarte multe seriale si depinde ce gen te atrage in mod special big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te uiti la Dexter, The Secret Circle sau Doctor House. Le-am vazut si sunt super happy.

| Indestructible a răspuns:

Iti recomand:
Teen Wolf
True Blood
Dr. House
The Secret Circle
Seinfeld
Blood Ties

| Differentx13 a răspuns:

Bună.
Eu îți recomand American Horror Story, este un serial foarte interesant happy

| KnowEverything a răspuns:

Uita-te la CSI NY sau CSI Miami. Foarte tare serialulwinking meritawinking

| inna07 a răspuns:

Incearca sa te uiti la Teen Wolf sau The Lying Game. Eu le-am vazut si sunt foarte faine.

| DeianVendetta a răspuns:

Suits, un serial excelent, Californication, Prison Break dacă nu l-ai văzut, Lost, Glee, Boardwalk Empire (mafioți, anii 1920-1930, Atlantic City), The Borgias (istoric, anii 1492-1503, făcut de HBO, despre Papa Alexandru al VI-lea)

| KapshunikaViorika1994 a răspuns:

Ingerasii daca iti place, poti sa-l vezi in fiecare seara pe protv international, sau iti recomand cu caldura serialul "Mesaje de dincolo" cu Jennifer Love Ewitt (nu stiu cum se scrie), este foarte frumos, poti sa-l vezi pe youtube. cum sunt in strainatate, nu stiu daca acum se redifuzeaza si in Romania. pa

| hmmmm96 a răspuns:

Awkward!

| Xandr a răspuns:

Eu iti recomand :
Dr. House
Prison Break
Lost
True Blood
The vampire diaries
The O.C.
Fringe
Criminal Mind
The Good Wife
Survivor.
Mie mi-au placut + ca avem aceleasi gusturi la seriale happy