| ioana2011 a întrebat:

Buna!
As vrea sa va intreb daca stiti cate sezoane sunt in prezent din The Secret Circle si daca o sa mai apara si in viitor?!
FUNDA :*

6 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

1 sezon.
nu se stie daca se va mai continua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The secret circle are doar un sezon si nu cred ca o sa mai apara deoarece producatorii au renuntat de ceva vreme

http://blog.zap2it.com/......ening.html

| IssabellaLoLa a răspuns:

The secret circle are 1 sezon 22 episoade.
Nu numai fac, l-au anulat.sadTe lasa in cel mai mare suspans.Da' toate serialele astea Bune...Le anuleaza:

Kyle XY (Am ramas cu gura cascata la ultimul ep.sad )
Hell cats
The Gates
... Oricum mai multe... sad
Imi pare si mie rau sad

| biakiss99 a răspuns:

The secret circle are un sezon
am auzit ca sezonul 2 sa anulat din cauza lipsei de audienta

| BlueLagoon97 a răspuns:

1 sezon si nu nu o sa mai apara l au intreruptsaditi recomand cartile sunt totale ♥! le poti gasi la librarie.sunt mai multe personaje si actiunea este diferita big grin aproape...

| iuli1000000 a răspuns:

The Secret Circle
1 Seasons / 22 Episodes

Funda?