| bybycutz a întrebat:

Buna as vrea sa va intreb daca stiti cumva desene care sa fie asemanatoare cu "vampire knight" si pentru cei care nu au vazut aceste desene e vorba despre vampiri...deci si in concluzie daca imi puteti spune si mie niste desene cu vampiri:*:*:*:*:*:*va astept raspunsurile pentru. cel mai bun rasp dau vot si funda:*:*:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Bezea a răspuns:

Aceste anime(desene cum le spui tu) sunt cu vampiri dar nu prea se aseamana cu vampire knight:

Karin
Trinity Blood
Dance in the Vampire Bund
Hellsing
Hakuouki
Rosario + Vampire