| NothingImportant200 a întrebat:

Astazi vine o colega la mine si vrem sa ne uitam la un film de groaza. Aveti idee de filme horror? Dar vreau si linkul cu siteul unde pot sa ma uit, dar sa nu fie site din acela care la minutul 72 sa trebuiasca sa astept jumatet de ora. Si daca ati putea sa imi dati filme in afara de One missed call, Casa celor 1000 de cadavre, Orfana sau Camera 1408. Multumesc si funda!

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The messenger sau The grudge!

bye-bye

| NothingImportant200 explică:

Nu as vrea sa le descarc ci sa ma uit...

| Alle15 a răspuns:

Daca ai mumia revine este de groaza e cu mumii. Faci pe tine de frica! i-l recomandwinking! Il poti descarca de pe net.bafta!

| ArinaMK a răspuns:

The grudge(blestemul)
e cel mai tare film horror
du-te sil inchiriaza 7 lei
funda?big grin

| CookieșiParty a răspuns:

Uite acest link:
http://www.wizoo.ro/filme/horror/

In plus, e doar un film...Sau mai multe!

| Alle97 a răspuns:

Salut.stiu eu un film horror."Securea". cauta pe filmeonline.prg

:X