| maria98 a întrebat:

cand eram mai mica era difuzat pe tvr 1 sau jetix un serial (desene animate) cu doi copii, parca erau frati, care nu aveau mama si tata si cand se tineau de mana faceau parca niste magii. Si in total aveau sapte magii, dintre care ultima era cea mai periculoasa, adica daca o foloseau se simteau obositi si asa mai departe. fata era blonda iar baiatul brunet si mi se pare ca ei calatoreau si de ei avea grija un profesor chinez parca.

Va rog ajutati-ma sa-mi amintesc cum se numeau si va dau FUNDOI si vot!

1 răspuns:
| IonutPutinica a răspuns:

Da imi aduc aminte si eu de el era pe Jetix da nu mai stiu cum se numea crying(((