| Summertime23 a întrebat:

Care este cel mai horror film pe care l-ati vazut? Dar cel mai romantic? laughing)

6 răspunsuri:
| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Cel mai romantic: Titanic
Cel mai horror: Sillent hill

| OnuOnulică a răspuns:

Http://laurentzyubooks.blogspot.ro/......me_13.html
Cel mai bun rămâne Friday 13 th 2009 dar nu e atât de speriat.

Și la romantism nu prea e genu meu. :))

| Nanami利 a răspuns:

Romantic:Tres metros sobre el cielo
Horror: Pai ar fi mai multe. Wrong turn 5; Evil dead; The grudge; Saw

| Disharmony a răspuns:

Am văzut ieri unul care se încadrează la romance - ''Her''. Are una dintre cele mai interesante poveşti de ''dragoste'' (dacă o să-l vezi, vei înţelege de ce am pus în ghilimele cuvântul cheie); îţi arată o formă mai diferită, mai sinceră, poate, a iubirii şi că ea nu trebuie neapărat să fie legată de fizic ca să existe.

| xMayre a răspuns:

Printre cele mai horror filme vazute as putea spune ca e Insidious 1 si 2, iar cel mai romantic..hmm..tinand cont de faptul ca nu prea urmaresc acest gen de filme..sa spunem ca este The Notebook.

| PitBul2C a răspuns:

Horor Insidious romantic nu-s ca nu is foarte romantic