| monallisa a întrebat:

care este cel mai infricosator film de groaza pe care l-ati vazut?

Răspuns Câştigător
| unconnected a răspuns:

Pai,sa ma gandescthinking Mi-a placut mult The Ward, Activitate paranormala 1, 2, 3, Ultima casa pe stanga, Vineri 13, Mirrors(oglinzi), Alone, Destinatie finala 1-5...thinking Si multe altele, dar cred ca cel mai rau m-a speriat Activitate Paranormalastraight faceSi acum ma gandesc la ellaughing

4 răspunsuri:
| criss7784 a răspuns:

Silent Hill cel mai infricosator film pe care l-am vazut a fost demult darai acum cand imi aduc aminte ...foarte infricosator...

| Cosmotel a răspuns:

The Descent mi-a placut.
depinde de varsta. daca esti mica te sperie cam orice. tongue

| LittleMønster a răspuns:

Friday the 13th.E suuper infricosator.

| ShowYourSwag a răspuns:

The Grudge 3.Si acum mai am cosmaruri.