| AnnaSuper a întrebat:

Caut niste filme de dragoste in care pentru ea este prima iubire/ prima noapte de dragoste.

7 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

50 Shades of Gray.winking

| cristimihailov a răspuns:

Ori xxx pur ori poate niste desene animate hentai

| zilog a răspuns:

Mai bine mergi tu frumos cu 100 euro si ii faci cadou unei fete care are 18 ani si vinde la taraba in Chisinau iarna sta cu picioarele in zapada ca sa vanda chestii porumb pentru fiert vinete si tremura toata ziua pentru 20 lei profit banii ei.
Si nu mai visezi atata ci treci la fapte!
te invata ea daca asta doreai sa afli.
dar sa nu fii zgarcit chiar sa dai banii respectivi fetei cadou.
si asta nu inseamna ca o cumperi
ci inseamna ca i-ai facut un cadou frumos care deschide inima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

After we collided

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3msc, 50 Shades of Gray

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

-Romeo and Juliet cel din anul 1968 iti recomand sa il vezi.
-Keith
-A Walk To Remember
-American Pie(primul film)
-Wicked Park
-Titanic
-The Notebook
-Red Ridding Hood
-Jeniffer s Body(acest film are si putin horror)
Vizionare Placuta!

| Balalau95 a răspuns:

Midnight Sun
A walk to remember
Romeo si Julieta