| Crasivaea a întrebat:

Buna ce filme coreene mi-ati recomanda?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Iti recomand urmatoarele:
100 Days with Mr. Arrogant, 200 Pounds Beauty, 4th Period Mystery (2009),A Brand New Life, A Faded Memory, A Millionaires First Love, A Moment to Remember (2004),Actresses (2009),Anjaana Anjaani (2010)

Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand serialele "Luna imbratiseaza soarele" si "Kim Suro-Regele de fier"
Nu stiu daca iti plac serialele, dar...
Primul serial e foarte scurt si foarte interesant.
Sper sa-ti placa!

| 49Days a răspuns:

App. sunt seriale.

| 4BubaNeagra a răspuns:

Seriale:-My girlfriend is a gumiho
-You're beautiful
Astea doua ti le recomand, acum depinde daca-ti plac sau nu happy

| genifar45 a răspuns:

1. Luna imbratiseaza soarele 2.Prințul de pe acoperiș 3.Dong Yi 4.Cuceritorul 5.Imparateasa Ki 6.Fiica regelui Su Baek Hyang 7. Imparateasa de fier 8.Iljame 9.Cartea familiei Gu 10. Zeul războiului. Sincer astea mi-au plăcut mai mult pentru ca restul erau mai "ușoare" din punct de vedere al conținutului. Sper ca te-am ajutat happy

| BlackSilver a răspuns:

Eu iti recomand un serial de 81 serii : Legendele Palatului Printul Jumong.E foarte interesant si istoric

| Crasivaea explică:

Vreau macar top 10