| EuSiCuMine a întrebat:

ce filme stiti de comedie cu jachie chan?

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Uite aici :

http://www.cinemagia.ro/filme-cu-jackie-chan-1047/

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://ro.wikipedia.org/wiki/Jackie_Chan gasesti mai multe filme. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă stau să mă gândesc filmele în care joacă îmbină acțiunea cu comedia!
Pa, pa.

| DarkMirror a răspuns:

Karate kid (http://www.filmeregale.com/actiune/the-karate-kid-2010-dvdrip.html) Filmul The Karate Kid a ajuns la oscar.Merita vazut

| Ioanaa_5834 a răspuns:

# Da bing xiao jiang / Little Big Soldier (2010) Trailer
# The Karate Kid / Karate Kid (2010) - dl. Han Trailer
# The Legend of Silk Boy / (2010) - Xu Rongcun
# The Spy Next Door / Spionul din vecini (2010) - Bob Ho Trailer
# Jian guo da ye / The Founding of a Republic (2009)
# San suc si gin / Shinjuku Incident (2009) - executive producer Trailer
# Kung Fu Panda (2008) - Master Monkey (voce) Trailer
# The Forbidden Kingdom (2008) - Lu Yan Trailer
# Rush Hour 3 / Ora de varf 3 (2007) - Inspectorul Lee Trailer
# Bo bui gai wak / Rob-B-Hood (2006) - Fong Ca Ho
# San wa / Mitul (2005) - Jack / Generalul Meng-yi
# Around the World in 80 Days / Ocolul Pământului în 80 de zile (2004) - Passepartout Trailer
# Daai lo oi mei l-ai / Filiera chineza (2004) - Client of Julie (Cameo)
# Fa dou daai jin / Cronicile din Huadu (2004) - Lord of Armour
# San ging chaat goo si / Politist la ananghie (2004) - Senior Insp. Chan Kwok-Wing
# Chin gei bin / Efectul gemenelor (2003) - Jackie
# Chop Socky: Cinema Hong Kong / Cinema Hong Kong: Kung Fu (2003) - el insusi
# Medallion / Medalionul (2003) - Eddie Yang Trailer
# Shanghai Knights / Cavalerii Shaolin (2003) - Chon Wang Trailer
# The Art of Action: Martial Arts in Motion Picture / Arta in actiune: Artele martiale in filme (2002) - El insusi
# The Tuxedo / Fracul Magic (2002) - Jimmy Tong Trailer
# Rush Hour 2 / Ora de vârf 2 (2001) - Inspectorul Lee Trailer
# The Accidental Spy / Spion din greşeală (2001) - Buck Yuen
# Jackie Chan Adventures / Aventurile lui Jackie Chan (2000) - Jackie Chan
# Shanghai Noon / Shaolin Cowboy (2000) - Chon Wong Trailer
# Bor lei jun / Barbatul ideal (1999) - C. N. Chan
# Daca ging san yan lui / Generatia X (1999) - Poor Fisherman
# Hei kek si wong (1999) - Famous Movie Star
# Jackie Chan: My Stunts (1999) - El insusi
# Rush Hour / Ora de varf (1998) - Inspectorul Lee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

File cu jackie chan:

# Da bing xiao jiang / Little Big Soldier (2010) Trailer
# The Karate Kid / Karate Kid (2010) - dl. Han Trailer
# The Legend of Silk Boy / (2010) - Xu Rongcun
# The Spy Next Door / Spionul din vecini (2010) - Bob Ho Trailer
# Jian guo da ye / The Founding of a Republic (2009)
# San suc si gin / Shinjuku Incident (2009) - executive producer Trailer
# Kung Fu Panda (2008) - Master Monkey (voce) Trailer
# The Forbidden Kingdom (2008) - Lu Yan Trailer
# Rush Hour 3 / Ora de varf 3 (2007) - Inspectorul Lee Trailer
# Bo bui gai wak / Rob-B-Hood (2006) - Fong Ca Ho
# San wa / Mitul (2005) - Jack / Generalul Meng-yi
# Around the World in 80 Days / Ocolul Pământului în 80 de zile (2004) - Passepartout Trailer
# Daai lo oi mei l-ai / Filiera chineza (2004) - Client of Julie (Cameo)
# Fa dou daai jin / Cronicile din Huadu (2004) - Lord of Armour
# San ging chaat goo si / Politist la ananghie (2004) - Senior Insp. Chan Kwok-Wing
# Chin gei bin / Efectul gemenelor (2003) - Jackie
# Chop Socky: Cinema Hong Kong / Cinema Hong Kong: Kung Fu (2003) - el insusi
# Medallion / Medalionul (2003) - Eddie Yang Trailer
# Shanghai Knights / Cavalerii Shaolin (2003) - Chon Wang Trailer
# The Art of Action: Martial Arts in Motion Picture / Arta in actiune: Artele martiale in filme (2002) - El insusi
# The Tuxedo / Fracul Magic (2002) - Jimmy Tong Trailer
# Rush Hour 2 / Ora de vârf 2 (2001) - Inspectorul Lee Trailer
# The Accidental Spy / Spion din greşeală (2001) - Buck Yuen
# Jackie Chan Adventures / Aventurile lui Jackie Chan (2000) - Jackie Chan
# Shanghai Noon / Shaolin Cowboy (2000) - Chon Wong Trailer
# Bor lei jun / Barbatul ideal (1999) - C. N. Chan
# Daca ging san yan lui / Generatia X (1999) - Poor Fisherman
# Hei kek si wong (1999) - Famous Movie Star
# Jackie Chan: My Stunts (1999) - El insusi
# Rush Hour / Ora de varf (1998) - Inspectorul Lee

funda?batting eyelashes