| larysuca_2206 a întrebat:

ce parere aveti despre dezvirginarea de la nora pentru mama laughing primmul rasp serios primeste

Răspuns Câştigător
| Louise21 a răspuns:

Pai sincer eu cred ca daca asa lea venit au facut-obig grin ar trebui sa ii intelegem... dar totusi nu ar fi trebuit sa faca asta la tv mai ales ca ei stiau ca sunt filmati 24 din 24 de ore... fundita? plz

2 răspunsuri:
| VariantaVerde a răspuns:

Imi place ca a fost filmatalaughing si baiatu` ala Ioan parca este un tip "bagaret"...in rest...foarte tare fratehappy

| JeSuisElle a răspuns:

Eu cred ca aceasta emisiune este o porcarie uita-te la in puii mei pe antena, sambata la 20:30 happy