| Roxy1993 a întrebat:

Cine imi recomanda un film bun, bun (gen drama)? Multumesc frumos!happy

7 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

50/50 e super sa stii! L-am vazut saptamana asta! Si inca unul adevarat e Pacientul englez! Spor la vizionare!

| leo987 a răspuns:

The reader. Il poti vedea aici
http://www.megafilmeonline.ro/film-510-The-Reader-Cititorul-online.html
Te rog sa imi spui daca ti-a placut. Indraznesc sa pun pariu ca raspunsul va fi da. :)

| antonG a răspuns:

La "The reader", "Pacientul englez" si "50/50" sugerate mai sus, adaug si eu inca doua:
"Legenda pianistului de pe ocean" in regia lui Giuseppe Tornatore, italian
"La rasarit de Eden" in regia lui Elia Kazan.

| amoramor a răspuns:

Sweet November
Trainspotting

| andutzica a răspuns:

The Vampire Diaries.

| aeerda a răspuns:

One day
The black swan
Water for Elephants
The Pianist
Sunt niste filme foarte bune.Ti-le recomand cu placere.Vei adora primul film daca cumva nu l-ai vazut inca.

| Laura46 a răspuns:

Drama unui om care a fost nevoit sa renunte la tot ce inseamna VIATA "SEA INSIDE" sau MAR ADENTRO-filmul este spaniol