| oana_9051 a întrebat:

Buna cumse termina iubire si onoare?

Răspuns Câştigător
| DeeaLove08 a răspuns:

Nu știe nimeni asta. ar fi și mult mai interesant sa aștepți finalul, nu crezi? asa nici nu o sa iți mai dorești sa te uiți în continuare la el, dacă știi finalul. mai este destul timp pana se termina filmările. probabil doar actorii, regizorii etc. știu finalul.

3 răspunsuri:
| mariatina a răspuns:

Nu cred ca stie cineva. ai ptea sa-mi raspunzi la o intrebare dai intrebarile mele (ale mele) cu iubire si onoare sunt 10 intrebari si vreau sa aflu parerea la ceilalti. Ms mult.

| nocomment_4400 a răspuns:

Pai nu ai cum sa stii cum se termina iubire si onoare pentru ca inca nu sa filmat toate episoadele si cred ca nimeni nu stie cum se termina dar sunt sigura ca totul va fi bine asa e mereu...
pai cred ca pana la urma ilinca si amir se vor casatori si vor fi o familie fericita impreuna cu copilul lor, aziz va ajunge la inchisoare... oricum pers negative vor pati ceva rau asta sigurlaughing
daca te-ai mai uitat la telenovele cam ceva in genul ala se va termina.hee hee
sper ca ti-am fost de ajutorbig hug
pawave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii Ilinca si amir se vor casatorii