| XDarkAngel a întrebat:

deci m-am uitat la primul film The Last Airbender (2010), si trebuie sa fie si continuare fiindca nu se sfarsise. Exista si un serial animat The Last Airbender, dar nu gasesc continuarea filmului nicaieri. S-a mai facut oare?

Răspuns Câştigător
| IoanaBogdana a răspuns:

Nu cred ca se va mai face si un al doilea film. Avand in vedere ca primul a avut atatea critici negative si a fost chiar si nominalizat la 'Zmeura de Aur', nu cred ca vor mai produce si o a doua parte chiar daca primul film nu are chiar un final. Eu am vazut si serialul si filmul si pot sa spun ca serialul este de 1000 de ori mai bun decat filmul. Funda?

3 răspunsuri:
| trafikantu a răspuns:

Inca nu, mai trebuie sa apara 3 parti, dar inca nu au iesit. Regizorul nu a facut din film un succes asa ca nu se stie cine va prelua continuarile inca si cand. Momentan asteptam.

| 86Radu86 a răspuns:

Sunt 4 carti, ti-as recomada sa le iei si sa le citesti pentru ca filmul nu va mai fi facut pentru ca a avut un rezultat dezastros la box office (nici nu au scos banii investiti in film)!

| ZAXELS a răspuns:

Nu o asculta pe ioana. aici e un link cu trailer. in 2014 a aparut.
https://www.youtube.com/watch?v=ceSTfOt-Mxc

Funda? :D