| aleCsandra07 a întrebat:

despre ce este vorba in serialul,, How i met your mother " si serialul 90210? Care este mai interesant? Multuu

1 răspuns:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Nu am văzut 90210, deci mă rezum la How I met your mother.
E vorba despre un grup de 5 prieteni: doi care sunt un cuplu de foarte mult timp, un bărbat pe la vreo 30 de ani care agaţă fete naive prin baruri, o femeie recent alăturată grupului şi personajul principal al serialului, Ted, un bărbat necăsătorit care le povesteşte copiilor săi cum a întâlnit-o pe mama lor.
Serialul e comedie prin primele sezoane, apoi devine romantic, uşor trist, dar e foarte bine realizat.