| Hiroshima a întrebat:

Era un serial pe Jetix cu 5 (cred ca 5) adolescenti care se luptau cu animale gigantice (care le inventa un savant nebun sau ceva de genu.). Stiti cum se numea? big grin Funda.

Răspuns Câştigător
| Madzzz a răspuns:

Il stiu!

Eu obisnuiam sa il urmaresc se numea Monster Warriors.

Vezi daca acestea sunt personajele: http://bajkitv.pl/galeria/obraz/1652693891.jpeg

7 răspunsuri:
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Power rangers? dar nu e vba de nici un savant aici thinking

| eXtreme21 a răspuns:

Cred ca erau Power Rangers! funda!

| allex4369 a răspuns:

Se numea Monster Warriors.

| TheUnikBiby a răspuns:

Eu parca imi aduc aminte de el.Erau 2 fete si 2 baieti in costume si echipamente? Stiu ca era acel savant nebun. avea parul alb si ochelari.
La asta te referi?

| simmy_8381 a răspuns:

Cred ca te referi la "Power Rangers". Sper ca te-am putut ajuta. bye

| lucica99_8361 a răspuns:

Hmmm. vorbesti de Monster Buster Club? aici sunt 4