| Valentina_7485 a întrebat:

Este un cantec foarte frumos de vioara in serialul "Trandafirul negru", face parte din coloana sonora...As putea afla cum se numeste, va rog?

6 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Ai un link pe youtube cu momentul in care apare acea muzica?

| Valentina_7485 explică (pentru RobertMoon):

Nu...dar a aparut intr-o secventa din serialul difuzat marti.

| Alexa31Alexa a răspuns:

Cauta pe youtube așa : Trandafirul negru Karagul protv tema muzicala Crna Ruza. Sper ca te.am ajutat happy mie mi.a mers...

| Alexa31Alexa a răspuns:

Cauti pe youtube trandafirul negru melodia si dai pe primawinking sper ca ai gasit

| Alexa31Alexa a răspuns:

Mie mi.a mers. Cauta cum am pus numele. Apoi salveaza link.ul. Intri pe un program de instalarea melodiilor. ex: video2mp3 si daca atunci cand se instaleaza apar pagini iesi repede pentru. ca sunt virusi. Si se instaleaza. Gata ai melodia.winking Funda? happy