| anonim_4396 a întrebat:

exista High School Musical 4: East Meets West pentru ca m-am uitat pe cinemarx.ro la biblografia lui Ashley Tisadale si acolo spune ca este acest film

2 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Stiu ca se vorbea la un moment dat sa se faca si hsm 4 dar nu cred ca s-a facut.

| frumusikgirl1 a răspuns:

Da...dar este oribilstraight face adica a scos tot farmecul din acel musical cu filmul ala cretin...si a scos si aproape toat distributia si stiu asta pentru ca m-am uitat la trailer si mi-a lasat un gusr amar