| cυρcαкє a întrebat:

Bună happy. Îmi puteți recomanda niște seriale? Îmi plac cel mai mult serialele de comedie, science fiction, romantice și de dramă big grin.
Fundiță! :*

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Friends
the big bang theory
the middle
modern family
cougar town
new girl

toate comedii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heroes
http://www.cinemagia.ro/filme/heroes-19993/

| vatco a răspuns:

Serialul GO ON, Sons of Anarchy, the big bang theory.

| AnnyLovx a răspuns:

Pariu cu viata (pe pro tv, lunea la 20:30....acum au vacanta revin la primavara)
Inima de tigan (pe acasa, zilnic la 20:30)

si daca vrei sa te uiti pe net, iti recomand:
The Vampire Diaries ( sunt 4 sezoane si continua)

| MaricaGabriel a răspuns:

Salut.Daca vrei seriale TV uita-te la prima TV luni la 20:30 (nu stiu cand mai este...te informezi tu) la serialul "Salvati Iubirea". Cand incepe te poti uita si la Iubiri secrete.E si comedie si de toate dar din pacate s-a terminat sezonul si va incepe altul nu stiu exact cand.

| cosmynellu a răspuns:

Iti recomand asa-Primeval ca are aproape toate genurile; mai mult SF ca-ti arata dovada vietuitoarelor preistorice, romantism-dragostea unui baiat catre o fata dar si drama