| PopStarInMyMind a întrebat:

Imi puteti recomanda niste filme bune? Nu conteaza cateogria.Orice.Va rog!

6 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Intre focuri, singur acasa 1, 2, 3,4,craciun negru, vanatoarea de soareci, cavalerul negru.

| shadovv a răspuns:

Batman: Under the red hood
Star wars
Lord of the ring
The strange case of benjamin button

| Lulu96 a răspuns:

Trust.Just like Heaven. Crazy stupid love.Frecventa vietii.The Long Weekend.No Strings attached. Jane Eyre.Fromd prada to nada. Bridesmaides.I don't know how she does it.Bad teacher.Click-sapand prin viata.[ ordine aleatorie] sper ca te-am ajutat. vizionare placuta.

| япончик a răspuns:

Prison break

| dampel a răspuns:

In categoria horror ti-as putea recomanda rose red e super tare dar tine 4 ore si ar fi chiar un bun prim film pentru acest anlaughing

| Dianaaxd a răspuns:

Invitation Only
Final Destination 5
Hostel 3
Mirrors 2
Wrong turn 4
Night of the demon
A nightmare on El street