| orube28 a întrebat:

Buna imi puteti spune niste animeuri la care sa ma uit? Primestefunda doar cine da cele mai multe happy

Răspuns Câştigător
| zinedinzidan a răspuns:

In primul rand,pentru ca sunt fan:Naruto(normal si shippuuden),Bleach,Inuyasha,FullMetal Alchemist,Death Note,Zetman, One Piece, Fairy Tail, Chrono Crusade, D. Gray-man.Cam atatea stiu.Te poti uita la toate episoadele pe animekage.com.

2 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

Buna. Eu m-am uitat la urmatoarele si mi-au placut :Vampire knight, Lovely complex, Bokura ga ita, Itzaura na kiss, La corda d'oro, Paradise kiss; toate sunt romantice. Vizionare placuta!

| AskAlex a răspuns:

Bleach, Angel Beats, D.Gray-Man, Blood+, Cowboy Bebop, Detective Conan, Death Note, One Piece, Yu-Gi-Oh! GX, Inuyasha, Full Metal Alchemist, Hunter x Hunter, Gosick, Trigun, Toriko, Chrono Crusade, Naruto Shippuden, Nana, Zombie-Loan. Toate anime-urile pe care le-am vazut happy