| Mariinna a întrebat:

Buna .....imi puteti spune si mie despre ce este vorba in paranormal activity?

Răspuns Câştigător
| Muggz a răspuns:

Pai hai sa vedem..........in tot filmu' este vorba de un cuplu', un tip si o tipa, tipu' face rost de o camera si se joaca cu ea, se filmeaza in tipul somnului si observa niste lucruri cam ciudate.
Filmu' e o pierdere de timp are cam 4 faze care abia te sperie, poti derula cu usurita primele 50 de minute, exista filme ale genului mult mai bune!(Parerea mea)

2 răspunsuri:
| rolfenstein a răspuns:

Cel mai plictisitor film la care te poti uita.

| inlovewiththerainbow a răspuns:

Eu cred că e chiar destul de scary, are și el minusul lui, dar dacă vrei ceva neobișnuit, un horror liniștit ..privește-l laughing