| ana112233 a întrebat:

Buna,imi puteti spune,va rog,ce seriale coreene istorice mai stiti,asemanatoare cu Dong Yi si Furtuna la palat? Multumesc, dau funda.

3 răspunsuri:
| val31989 a răspuns:

Buna.Pai sunt o multime big grin..eu le-am privit.
Uie cateva: Jumong, Regatul dintre vinturi, Giuvaierul palatului, Secretele palatului, Dr.Hur Jun, Lim Sang-ok, Regele Geunchogo.Iljimae...Kim suroo- regele de fier.
Daca vrei, da-mi id-ul tau si-ti dau mai multe detalii, pentru ca si mie imi plac foarte mult aceste seriale si filme.
O zi buna!

| onedirectionforever a răspuns:

Giuvaierul palatului, Te iubesc la infinit.