| badgirl_9181 a întrebat:

Imi spuneti dc sa scos nini de pe diney channel?

Răspuns Câştigător
| wendy434 a răspuns:

Fiindca sa stii ca ii sau zgariat CD cu episoadele si stai calma nu sa scos doar ca o sa bage al 2 sezond

8 răspunsuri:
| TheLastDancer15 a răspuns:

Pai. de fapt, nu s-a scos, ci s-a terminat! :X:*

| CoCaCoLa a răspuns:

Nu sa scos a luat o pauza, dar incepe lunea asta (14 martie) de la 19:30 pana la 20:30 si in wekend de la 21:00 doua episoade

| aly a răspuns:

Pentru ca nu avea audienta.
p.s. si mie imi placea.

| Etelca a răspuns:

Fetele nu au idee ce prostie a spus.Defapt se filmeaza al doilea sezon al serialului.Incepe luni pe 14 martie, dar sa stii ca al doilea sezon va incepe mereu la ora 7:30 nu la 9:00, ca inainte! Crede-ma! Mai ales ca TheLastDancer15 a spus,, Pai. de fapt, nu s-a scos, ci s-a terminat! :X:*", daca se termina la ultimul episod din primul sezon nu se mai arat ce se va intampla(niste secvente)din urmatorul episod!

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Nu s-a scos este doar auza intre sezoane numai ca s-a mai prelungit un pic trebuia sa dea ''Nini'' pe 7 martie dar nu lau mai dat nu stiu ce s-a intamplat sad

| EllenaEll a răspuns:

Nini s-a oprit deoarece nu erau inca toate episoadele cumparate de la spanioli, dar nu va faceti griji, pe 14 martie 2011 frumosul episod va reveni cu si mai multa drama si-o iubire la disney channel

| Alle_8849 a răspuns:

Ptr ca s-a terminat sezonul...o sa revina incurand cu sezonul al 2-lea

| crina_5671 a răspuns:

Nu sa scos acum incepe la 19:30 in toata seara