| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Ma puteti ajuta si pe mine un pic? Stiti serialul Pariu cu viata care tocmai a inceput?
Am si eu nevoie sa imi spuneti de unde pot descarca (downloada) piesa de la generic adica Lala Band - Avem acelasi vis. Melodia cu care incepe serialul. Eu nu o gasesc nicaieri sad Vreau sa mi-o descarc. Cine ma ajuta si pe >mine? Multumesc >multbig grin<
Va rog daca puteti sa imi dati linkuri!

Răspuns Câştigător
| Angela_1589 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=HiCBlKUlyXI&feature=player_embedded asa o gasesti pe youtobe.ru dar te sfatuesc ca sa nu ti-o scoti pentru ca are doar 01.35 si repede se termina! Daca ai nevoie urgent de piesa ma gasesti pe odnoklassniki asa *«ღ»* ТвОй АнГеЛ *«ღ»* am pagina inchisa pentru straini dar ma inviti in prieteni si iti spun cum poti sa scacesti muzica asta!