| alina_7530 a întrebat:

ma puteti ajuta, tin minte ca pe minimax era un desene animat acum 4-5 ani cu o fetita roscata, care era adoptata, tin minte ca odata a incercat sa se dea cu lamaie pe par ca sa nu mai fie roscata, problema este ca nu mai stiu cum se numea

Răspuns Câştigător
| TorenT a răspuns:

Anne de la Ferma Varfurilor Verzi(Anne of Green Gables).

4 răspunsuri:
| Rosaria a răspuns:

Anne de la Ferma Varfurilor Verzi(Anne of Green Gables). Funda?

| VampDiaries a răspuns:

Daca nu gresesc era o fata roscata si un baiat, erau un fel de prieteni. Tin minte o serie unde ea a avut o masea si el a duso la stomatolog dar ea nu vroia in nici un fel, insa el ia povestit despre o camila si mama sa.Tin minte ca cind era cintecul acela care sete la toate desenele la inceput apareau niste labute si inauntru era scris numele

| niky013 a răspuns:

Desenele se numeau "Tupu" happy Funda!?