| gabitsssu a întrebat:

Mai de mult m-am uitat la un film de groaza si nu imi aduc aminte cum se numeste! In film era vb.despre niste adolescenti care plecau intr-o cabana cu toate ca stiau ca nu au voie, si era tatal vitreg al unuia dintre baieti se transforma noapta intr-o maimuta/gorila ce o fi fost aia.Si a omorat prietenii fiului lui! Stie cineva filmu? o3 Plzzz! Funda.happy

4 răspunsuri:
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Caută filme vechii cu vârcolaci.

Răspuns utilizator avertizat
| Nice_Vizy_1990 a răspuns:

Da am vazut si eu filmul nici eu nu l-am vazut pana la urma!