| ѕოiℓεƒօгოεεℒԾѴℰ a întrebat:

Mi-ar placea sa ii intalnesc pe cei din Twilight dar nu stiu cum.Nu vreau sa merg in N. Y acolo unde filmeaza ei... Vreo idee? Imi sunt foarte dragi. Cel mai bun raspuns primeste o Funda Mare de Tot kiss

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Poţi lua cu tine şi hoarda de alte câteva milioane de fani. Sigur o să încăpeţi pe platoul de filmare big grin
Las-o baltă, ai mai multe şanse să-i vezi la tv în următoarele 5 minute decât să-i vezi în realitate în următorii 5 ani laughing

1 răspuns:
| Xlove64 a răspuns:

Dap pai o sa fiu directa...
Nu prea ai cum sa-i intalnesti thinking ...doar daca te duci in N.y
Sti cum se spune..."Daca nu vine muntele la Mahomed, merge Mahomed la munte"