| marelemik a întrebat:

Buna
mi-ati putea spune si mie niste comedii la care ati ras cu lacrimi in afara de seria scary movie?

4 răspunsuri:
| Veronici a răspuns:

Pai : american pie, liar liar, bruce almighty, the ugly truth (filmul asta e chiar tare :X:X ) the blind side, just go with it, 50 first dates, duplex, I Now Pronounce You Chuck And Larry. o zi buna big grin

| Bogdan009 a răspuns:

Big satan

| Pitbull305 a răspuns:

Seria Taxi,

| bogdi20099 a răspuns:

Sper sa te distrezi cu astea : Oameni mari fara minte, Cronicile din Narnia parodia, Tenacious D In the pick of desteny si 1# Academia de politie. sper ca te-am ajutat