| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni! Imi puteti spune cele mai frumoase desene animate si filme de CRACIUN? va rog!

Răspuns Câştigător
| Allesya1097 a răspuns:

Desene animate :Strumfii - A Christmas Carol,Barbie in colinda de Craciun, Viata si aventurile lui Mos
Craciun.
FILME:Fetele lui Mos Craciun, Prietenii lui Mos Craciun, Operatiunea Craciunul, Craciun cu scantei.
SPER CA TE-AM AJUTAT!

2 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Ok,eu vin cu animatiile:
Polar Express
Rise of the Guardians
A Christmas Carol
The Nightmare before Christmas
Arthur Christmas
Plus cateva filme:
How the Grinch Stole Christmas
Elf
Scrooged
The Christmas Miracle of Jonathan Toomey

| Grimmjow69 a răspuns:

Up (2009): Este un film de familie relaxant....cu cateva secvente care te fac sa zambesti, nu la modul in care savurezi o comedie prin definitie, altele care t fac melancolic...cu o poveste care la inceput e usor incetinita dar pe parcurs te lasa sa desprinzi invataturi, asa cum ii sta bine unui film in asemenea gen.

The Dolphin: Story of a Dreamer (2009): Este o poveste frumoasa si simpla usor de inteles.

Uite si o lista cu filme de craciun: http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-despre-craciun/

Vizionare Placuta!