| ladyalexan a întrebat:

Pun aceasta intrebare pentru cei care se uita la Suleyman magnificul:ati vazut ultimul episod? Daca da, imi puteti povesti ce s-a intamplat sau sa imi dati un site unde il pot vedea(gratis, in afara de vplay).Va multumesc! Funda

Răspuns Câştigător
| beibiisweet a răspuns:

Buna! pai hatice a descoperit ca nigar e grea, ibrahim a recunoscut hurrem a ajuns sultana mama(astea sunt evenimentele importante)si un mic secret pe care l-am citit:in sezonul 2 mihrimah se casatoreste cu un pasa iar hurrem impreuna cu el il distrug pe mustafa

2 răspunsuri:
| ladyalexan explică:

Ultimul episod din sezonul acesta

| ANTONIZA a răspuns:

Care ep ca-ti dau site-ul sau iti povestesc?