| pazy a întrebat:

Buna saptamana trecuta am vazut la publicitate pe canalul prima tv un concurs legat de telenovela. Era ceva de genu' ca daca trimiti un e-mail cu povestea ta, posibil scenariu poti castiga, acum cred ca prin tragere la sorti sau nu stiu cum, 10 milioane.Am tot urmarit publicitatea pe acel canal dar nu am mai vazut-o pe aceasta.Ma puteti informa daca e adevarat sau nu? eu deja am trimis pe acel e-mail insa nu am primit nici un raspuns

Răspuns Câştigător
| nelu70 a răspuns:

Este adevarata dar raspuns vei primi doar daca povestea ta va fi declarata printer castigatoare la sfarsitul lunii.Pentru detalii intra aici http://www.primatv.ro/concursuri/regulament-concurs-iubiri-secrete.html si poti citi detaliile concursului