| Annalina99 a întrebat:

Buna seara TPU! Am niste intrebari dn Burlacita:
1)Cum se numeste melodia pe care o tot cantau baietii[ceva cu macho men]?
2)Cum ia poreclit pe fiecare Bote[ca pe cei 7 pitici]?
Acum parerea vostra :Chiar credeti ca Bianca va avea o relatie cu Alin sau Adrian?
Cine credeti ca va castiga?

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Genius - Macho Man http://www.youtube.com/watch?v=IXixt7lkS1g

Nu va avea nici o relatie. Ma abtin de la alte comentarii la adresa dumneaei.

2 răspunsuri:
| Annalina99 explică:

Ok.Merci de melodie.mda nici eu nu cred ca o sa fie cu cineva dar cred ca-l va alege pe Alin.Mie personal imi place de el.

| Samarra a răspuns:

Eu cred ca il alege pe Adrian.