| D0zzz a întrebat:

Stiti cumva, in Naruto Shippudden o sa fie, de exemplu Shikamaru impreuna cu Temari, sau Naruto impreuna cu Sakura? Sau asta arata numai in poze?

6 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Buna.
Asa arata numai in poze Shikamaru si temari sau Naruto si Sakura si multe alte cupluri ca de exemplu Sakura si Sasuke, Ino si Sasuke nu o sa fie niciodata impreuna.

| birdie14 a răspuns:

Buna.Cred ca este clar ca este ceva intre aceste personaje, dar sunt putine sanse sa fie impreuna sau chestii de genul acesta, deoarece nu acesta este subiectul anime-ului.Nu este un anime de dragoste.
Bafta.Si sper ca te-ai lamurit.

| bloodbaa a răspuns:

NU...absolut nu. Naruto nu e romance anime! tongue Nici in manga care sunt inainte la anime cu mult nu apare nici o pereche. deci te.as sfaturi sa te apuci de anime mai frumoase :d daca vrei sute de romance anime baga id: bloodbaa
Bafta! happy

| hitman_5613 a răspuns:

Este ceva intre aceste personaje dar nu sunt cupluri chiar daca se plac, se fac doar pictoriale ireale, nu sunt impreuna, dar cine stie ce o se intample in seriile urmatoare. Nici nau fost nu stiu cate saruturi in Naruto Shippuden deci mai vedem in alte serii. Re-vizualizeaza toate episoadele daca te fec sa te simti mai sigura

| dadasssssssss a răspuns:

Te-ai uitat macar la Naruto Shippuden pana acum? Momentan Naruto nu e cu Sakura si Shikamaru nu e cu Temari. Dupa parerea mea nici n-o sa fie...

| erdem a răspuns:

Naruto si sakura poate fiindca sakura il place pe naruto dar nu vrea sa recunoasca daca re vezi episoadele o sa-ti dai seama