| MadRaven a întrebat:

tocmai ce am terminat serialul Hannibal. Stie cineva ceva asemanator? Ceva plin de mister si probleme incalcite Film sau serial.
Am vazut:
Dexter
Criminal Minds
The mentalist
Breaking bad
Doctor House
CSI
Pretty little liars
Multumesc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sherlock Holmes big grin E serial happy Este foarte interesant tongue Eu zic sa incerci sezonul 1, sezonul 2 nu e asa de fain...

| SalvatoreLeon a răspuns:

A aparut sezonul 2 din Hannibal XD, Iar daca inca nu le-ai vazut uitete si la filmele Hannibal.

Hannibal Rissing (2007)
Silence of the Lambs (1991)
Red Dragon (2002) (Serialul Hannibal e facut dupa el)
Hannibal (2001)

Dupa atatia ani, nici pana acum nu se stie ordinea exacta a filmelor fiecare are ordinea lui dar eu consider ca asta e cea mai buna, anii in care au fost facute n-are treaba.

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Internado este un serial spaniol care prezinta un internat in care copiii descopera ce lucruri oribile incearca profesorii de acolo sa testeze pe ei.

| romaniaTEiubesc a răspuns:

Prison break. daca nu l-ai vazut pe asta atunci ai pierdut mult.e peste toate celelalte enumerate de tine
poti sa-ti faci o idee aici:
http://filmeonlinesubs.net/2011/12/15/prison-break-2005-serial-tv/