| Alessya_9687 a întrebat:

Buna TPU ! Am mare nevoie de ajutor,va rog,tata a vazut mai demult un film si nu mai stie cum se cheama. Va rog sa ma ajutati,uitati detalile: Niste oameni din mafie au spart o banca si casierul a pus un hot din mafie in locul lui la tajgea si el a luat bani si toata lumea credea ca el e cel mort,si asa a ajuns seful mafiei. Va rog sa imi spuneti cum se cheama filmul ! funditaa mare

Răspuns Câştigător
| SMA a răspuns:

Te-as sfatui sa intri pe Cinemagia, sa iti faci un cont si sa postezi pe forum la sectiune, Vreau sa stiu'' despre ce e vorba. Nu stiu daca aici vei gasi raspunsul prea repede. Acolo sunt multi cunoscatori in domeniul acesta.Bafta!