| AlbertNăstase13 a întrebat:

Am o intrebare: Ce film de groaza imi recomandati? Vreau ceva care sa ma sperie de moarte! Ceva care sa ma faca sa imi fie frica sa ma mai duc noaptea la baie!

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Ok. Filme horror bune:
-The Conjuring
-The Conjuring 2
-Annabelle
-Annabelle 2
-Silent Hill
-Insidious 1
-Insidious 2
-Mirrors
- Dead Silence
-Silent Hill Revelation
-Mirrors 2
Si daca le termini pe astea, Insidious 3 si 4 big grin

Dar ai grija, astea au si faze bruste ce te sperie si in fazele alea bruste mai si apar lucruri care oricum sunt oribile, daramite sa ti le mai arate brusc! Deci... prima data incearca sa te uiti totusi cu lumina aprinsa, ok?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

1408, the others, hide and seek,

| cristi202 a răspuns:

Ca dupa aceea sa iti para rau ca te-ai uitat, de frica ce te-a apucat? happy

| Violleta2022 a răspuns:

De ce, nu ai facut pipi in pat de mult?
Ori vrei sa plangi in fiecare seara ca ti-e frica sa dormi?

| faramatania a răspuns:

The Possession Of Hannah Grace (2018),Monster Party (2018),Pyewacket (2018),The Eyes Of My Mother (2016),Jeepers Creepers 3: Cathedral (2017),Ruin Me (2017),A Quiet Place (2018),Tell Me How I Die (2016),It Follows (2014),The Ritual (2017)

| Sn4k3 a răspuns:

The Taking of Deborah Logan
The Exorcism of Emily Rose

| Lorena7712 a răspuns:

De unde sa încep?
- winchester
-the nun
-the conjuring
-insidious( toate 4)
-the light
- annabelle
-jesabelle
-the exorcist(in caz ca iti plac si esti interesat si de filme mai vechi, dar garantez ca e super)
- the autopsy of Jane Doe
-mirrors
-jigsaw
-the human centipede(cele 3)
-house of wax
-the grudge(toate)
Sper ca te.am ajutat!

| GeneviveJ a răspuns:

The Forest
The rite
The nun
Anabelle
Jesabelle
Winchester
Drag me to hell
The exorcism of emily rose
The crucifixion.
Sunt bune toate.

| Yiing a răspuns:

Salut.
cand te uiti la filmele horror iti recomand sa mai fi cu cineva big grin
daca esti singur nu o sa fii complet atent la film si nu o sa te sperii
cea mmai buna experienta a filmele horror este cand esi cu cineva sa te uiti.Astea fiind spuse.
1. Insidious 1/2/3/(4 apare acum) (le ador )
2. Conjuring 1/2/3
3. Woman in black 1/2
4. Oculus (a fost foarte fain acest film(trebuie sa fii atent la el ))
5. IT
6. Evil dead
astea sunt "preferatele mele "
sper ca te'am ajutat