| underword a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare.
Stie cineva filme ca Underword asa cu vampiri si cu dragoste fundabig grin.

Răspuns Câştigător
| DreamingAboutYou a răspuns:

Da, cel mai tare serial cu vampiri si dragoste este The vampire Diaries. L-am vazut, este cel mai tare serial, il poti viziona online grtis pe Vplay.bafta si sper sa-ti placa
funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce te mai scuzi dupa ce postezi? Intrebarea va fi mutata.

| alyzee a răspuns:

Seriale: The vampire dieries, Tru blood(irefutabil cel mai bun), Printre oameni, Buffy(avea un prieten vampir...parca si se iubeau deci se pune)
Filme: Twilight (dohhh laughing))), Interviu cu un vampir( aici e vorba e o altfel de dragoste, cea paterna, dar e totusi vorba si despre dragoste deci se pune), 300 de zile de noapte, Blade(aici e vorba de dragostea dintre un om si sabia lui) ok poti sa ignori filmul asta l-am pus aici doar pentru ca mi-a placut mie mult
In concluzie un film exact ca underworld nu vei gasi caci chiar daca il va trage Holywood la indigo si va mai scoate cateva productii de genul in speranta ca vor mai scoate ceva bani pe fenomenul underworld cu siguranta vor su** ca nu se vor ridica la nivelul asteptarilor.