| DemyAcm a întrebat:

am vazut un film dar am uitat cum se numeste,nu imi mai amintesc foarte multe despre filmul respectiv. happy
Era vorba despre niste tineri care au auzit de un spital bantuit din cate imi amintesc si care au mers acolo,in spitalul respectiv pentru a filma fantome cu toate ca pe usa de la intrare scrie interzis sau ceva de genu`. Odata intrati in casa,a disparut iesirea si nu au mai putut sa iasa. Din cate imi amintesc fantomele discutau cu eu scriind pe perete. Un singur tanar dintre cei intrati mai putea sa iasa,el trebuia sa indeplineasca anumite conditii. Singurul supravietuitor iese din casa abia in partea a doua a filmului dupa nu stiu cati ani in care a fost blocat in casa cu fantomele el hranindu-se cu sobolani, etc.

Pare ciudatlaughing) dar ma puteti ajuta? va rog mult...dau fundita.
Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

[REC] sau Grave Encounters. Unul din ele.

1 răspuns:
| Wut a răspuns:

Grave Encounters