| Rebeca_5235 a întrebat:

Buna TPU
As dori sa imi recomandati niste comedii care v-au placut voua mult. Stiu ca gusturile difera, asa ca tin sa mentionez ca mie mi-a placut mult The Bkack knight sau Rush Hour( care e si de actiune de altfel). Asa ca daca stiti ceva filme de genul va rog sa mi le recomandati. Bineinteles ca am vazut renumitele American pie, si Scary movie care nu m-au impresionat atat de tare.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| syle a răspuns:

Incearca sa vezi
Bad teacher(scuze de greseli dar nu stapanesc limba engl; eza prea bine)
Eurotrip
Life as we know it

5 răspunsuri:
| usdhudshcdushuds a răspuns:

The big Stan
The animal
Deuce Bigalow:Male Gigolo
The hot Chick

| ForeverWarrior a răspuns:

O comedie foarte buna care mi s-a recomandat si mie si mi-a placut foarte mult e The angover eu am ras mult la ea, alta ar fi Just.Go.With.It cu Adam Sandler.

| sanecitim a răspuns:

Vezi aici un site numai cu comedii: http://filmecomedie.net

| Magda95 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult little man, l-am vazut de 5 ori si am ras de de fiecare data.
Uite si o descriere: Darryl Edwards este un tip atat de nerabdator sa devina tata, incat confunda un criminal urmarit de politie, de statura foarte mica, semanand cu un copil, Calvin Sims, cu un copilas abandonat, pe care decide sa-l adopte...
El si sotia lui iau "copilul" in casa, in vreme ce partenerul hotului, Percy P., incearca sa-l ajute pe pitic sa recupereze un diamant furat.

| Magda95 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult Little man, l-am vazut cred ca de 5 ori si de fiecare data am ras.
Uite si o descrierebig grinarryl Edwards este un tip atat de nerabdator sa devina tata, incat confunda un criminal urmarit de politie, de statura foarte mica, semanand cu un copil, Calvin Sims, cu un copilas abandonat, pe care decide sa-l adopte...
El si sotia lui iau "copilul" in casa, in vreme ce partenerul hotului, Percy P., incearca sa-l ajute pe pitic sa recupereze un diamant furat.