| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU

Ati vazut filmul sterge-o din lista de prieteni? Mai stiti vreun film de genul?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da, l-am vazut. Uite o lista cu filme care cica-s asemanatoare, dar nu le-am vazut https://www.tastekid.com/like/Unfriended

E destul de greu sa gasesti ceva asemanator, adica e o idee originala.

Alte filme mai diferite: Exam-toata actiunea se petrece intr-o sala si Phone booth- mai toata actiunea se petrece intr-o cabina telefonica, sunt mult mai bune decat filmul despre care vorbim si te tin in suspans pana la final...