| anonim_4396 a întrebat:

Cand apare urmatorul episod din Pretty Little Liars?
M-ar interesa mai multe detalii(din cat in cat timp apar episoadele, ce o sa urmeze, etc.)
Cel mai bun rasp are funda!happy

Răspuns Câştigător
| Mwha a răspuns:

Buna, TeoDoraElena98! Pretty little liars ep 13 season 2 apare pe 19 oct la americani dar daca ai surse bune de site'uri il poti vedea pe 20 subtitrat! episoadele apar odata pe saptamana serialul a inceput din 2008/2009 el are 2 sez. pana acum 34 ep! Sper ca te'am ajutat Funda?
P.S. Mai multe info : http://en.wikipedia.org/wiki/Pretty_Little_Liars_(TV_series)

2 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Am citit ca in octombrie se va relua difuzarea serialului din cauza ca va face o pauza... in data de 19 oct se va lansa episodul 13 din sezonul 2. sper ca ti-am fost de folos...mai mut de atat nu iti poate zice nimeihappy bye bye

| Iheartshoes a răspuns:

Buna!
Pai dupa cum stii acum apar episoadele din sezonul 2.
Normal, ele ar trebui sa apara la o saptamana diferenta ex( 1 oct, 8 oct, 15 oct etc.) dar la mijlocul sezonului 2 s-a luat o pauza de filmari. si nu ar mai trebui sa apara episoade pana in ianuarie dar cu ocazia Haloween-ului a fost scos un episod special care va aparea pe 20 octombrie.

Sper ca te-am ajutat!