| cryss_6160 a întrebat:

Cand va aparea episodul 10 din the vampires diaries(sezon3)? Si daca este adevarat, de ce apare debea pe 6 ianuarie 2012? De ce nu mai apare in fiecare vineri, cum aparea si pana acum? Daca a aparut deja sa imi dati un site unde il pot vedea cu subtitrare, sau macar de unde il pot downloada si ii voi pune subtitrarea dupa de pe net daca se gaseste. Sper ca m-am exprimat destul de bine dar ma scuz daca am facut greseli de ortografie...este dimineata si imi este cam somnbig grin
Dau funda celui mai folositor raspuns+voturii tuturor!

Răspuns Câştigător
| Bianka a răspuns:

Sunt in vacanta!
Pe 6 ian. o sa revina ca de obicei, in fiecare vineri!
Chiar daca nu a aparut. eu iti recomand sa te uiti pe vplay!

fara griji.te-ai exprimat suficient de bine.

2 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Apare pe 06.01. 2012 pentru ca sunt in vacanta, dar serialul o sa revina la normal din 6 ianuarie.

| gabriela007 a răspuns:

Cred ca sunt in vacanta de iarna. Din cate imi amintesc au avut vacanta si de Paste, pana pe 7 aprilie.