| Roby860 a întrebat:

care este vloggerul/vloggerita voastra preferata de pe Youtube-ul românesc? P.S: Dau funda
P.S.2:

Răspuns Câştigător
| Elish090 a răspuns:

Alexandru Balan (Colo) / Atentie cad mere / DDH / La misto/ Laura Giurcanu, nu am doar unul sorry laughing

4 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Codrinelul

| FaraNumePls a răspuns:

Codrin Bradea, Tequila, Atenție cad mere, Mimi, Vural, Vlad Munteanu.

| Otto19 a răspuns:

Atentie cad mere, top 8, Dorian popa

| Kryeno a răspuns:

Călinacho - poliția Youtube-ului. Cu toate că a atras antipatia multora (poate), este unul dintre cei care își exprimă sincer opinia și face niște constatări pertinente asupra multora dintre Youtube-eri. Unii ar cataloga părerile lui ca fiind răutăcioase sau făcute din invidie, dar, în cazul unora, este purul adevăr. Mai presus de toate, a demonstrat că, spre deosebire de alții, are ceva în capu' ăla, nu-l cară degeaba: vorbește coerent, aduce argumente care să-i susțină criticile și - părerea mea - face asta fără să obțină un beneficiu bănesc, ci doar își exercită dreptul la liberă exprimare, că de', trăim în democrație.