| alleALLEaddaADDA a întrebat:

Ce filme mai stiti? Vreau sa vad un film dar n-am nici o idee ...Sau care este filmul vostru preferata?

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Eu iti voi recomanda doar filme pe care le-am vazut si eu :
Inception
Les Miserables
Hunger Games
A beautiful mind
A walk to remember
Life of Pi
Lincoln
Argo
Amour
Anna Karenina
La rascruce de vanturi
Gone with the wind
Scarlett
Skyfall
Man in black
Mama
The hobbit
Stapanul inelelor
Snow White and the Huntsman
Si mai sunt multe, daca mai ai nevoie de sugestii anunta-ma.
NUmai bine!:

8 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Depinde ce gen preferi pe moment, ce ai vrea să vizionezi, un horror, o dramă, o comedie sau ceva lovestory?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Filmul cioacă si elodia

| Grimmjow69 a răspuns:

Road Trip
American Wedding
The Girl Next Door
Harold & Kumar Escape From Guantanamo Bay
The New Guy
Good Luck Chuck
Sex Drive
Date Movie
Not Another Teen Movie
Harold & Kumar Go To White Castle
Without A Paddle
Harold & Kumar
American Pie
Starsky & Hutch
Accepted
Employee Of The Month
Beerfest

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ăsta l-am văzut recent: http://www.imdb.com/title/tt0108071/?ref_=sr_1

| Voidwithin a răspuns:

Never back down, a nightmare on elm street, drag me to hell, seria saw, the hangover 1, 2, 3

| DianaBtw a răspuns:

Uita-te la Warm Bodies. Merita vazutt! big grin Fundita? :3

| Cristiana1996 a răspuns:

The first time
Silver linings
I give it a year
Scary movie 5

| LaviniaAlii a răspuns:

Eu am vazut recent filmul '' what a girl wants'' e genial si il recomand cu drag! Sau unul de dragoste, destul de trist ''a walk to remember''. Am mai vazut acum ceva timp un film cu o adolescenta mai rebela care este trimisa la o scoala foarte strica parca se numea ''wild child''. Toate 3 sunt frumoase sper sa-ti placa :*!