| Cryssu05 a întrebat:

Ce seriale fantasy bune imi recomandati? Dar in afara de The Vampire Diaries pentru ca deja il urmaresc. Dau funda! :X

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Grey's Anatomy si eu ti-l recomandalove struck sunt obsedata de el. dar asa cum ceri tu este The secret circle sau Pretty little liars

| pwp a răspuns:

True Blood(fantasy)
Dar un serial superb este Grey's Anatomy love struck Ti-l recomand :*

| EJxJtK a răspuns:

The secret circle-este super tare...plus ca, cartile the secret circle si the vampire diaries sunt scrise de aceeasi autoare(L.J.Smith)
true blood

| sorinae a răspuns:

Prison break