| Monyyyyy a întrebat:

Buna TPU cei care sunt fani Star Wars stiti ca incepe in 18 dec noul film.Nu pot sa ma duc la cinema sa vad dar am cautat pe net gasesc dar nu pot sa vizionez,stiti de unde as putea gratis sa vad filmul pe net? Sau daca o sa poate fi vazut si pe net? Ce credeti o sa apara Ben Skwalker sunt niste zvonuri care zic ca un capitan ar putea fi el cel roscat, mai sunt zvonuri ca Hayden Christensen va juca în 8 dar ca cn ca Anakin sau Vader? Ce mai stiti voi? O sa fie urmasi a lui Like? Ca in romane

1 răspuns:
| AlinKun a răspuns:

Din pacate, decat cu un lucru te pot lamuri. De obicei cand apare un film, prima data e rulat prin cinema, nu vei gasi dvd-uri/blu-ray-uri ca sa poti sa-i faci rip si encode sa-l urci dupa pe net. Primele versiuni vor fi filmate in cinema, calitate slaba. Deabia dupa ce se hotaraste studio-ul o sa-l lanseze si pe dvd/blu-ray, asta la luni distanta de la premiera de la cinema. In rest nu stiu ce sa-ti spun. Nu sunt familiar cu seria Star Wars.