| TrueLoveWins a întrebat:

Buna TPU...Cine poate sa imi dea si mie cel mai comic film vazut vreodata de voi...Dau FUNDA dupa ce le vizionez. big grin

Răspuns Câştigător
| DeMeTrIoN a răspuns:

Eu zic ca cel mai atre a fost : Stai! ca trage mama! mori de ras la ala laughinglaughinglaughinglaughinglaughing cred ca dupa titlu iti dai seama... Dai pe google: Stai ac trega mama si dai pe al doilea site acolo il poti vedeawinking

3 răspunsuri:
| DeMeTrIoN a răspuns:

Tare* ca* trage* scuze pentru greselile gramaticale dar le-am scris repede ca venea bunicamea in camera si ma cearta ca stau prea mult la pc. pa!wave

| Iuliana186 a răspuns:

Incearca Home Aloone sau Mr.Bean.

| OwO a răspuns:

Not another teenager movie! a fost extraordinarrolling on the floor